+90 216 995 04 15
info@uguraylojistik.com
Sancaktepe / İSTANBUL
Konum :
Sancaktepe / İSTANBUL
Email :
info@uguraylojistik.com
Telefon :
+90 216 995 04 15

Uğuray Lojistik

Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık ve depolama hizmetlerinizde pratik ve güvenli ortağınız olan Uğuray Lojistik sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Taşınmanızdaki süreci en doğru biçimde yöneten firmamız sizlere sorunsuz bir taşıma deneyimi sunmaktadır. Daha güvenli ve daha hızlı bir çözüm ortağınız olma noktasına erişen firmamız günümüzde 65 araçtan ve 220 personelden oluşan dev kadrosuyla Türkiye’nin her noktasına hayallerinizi taşımaktadır. İstanbul bölgesinde faaliyet gösteren firmamız bugün Türkiye`nin en yenilikçi firmalarından birisi olma başarısını göstermiştir. 10.000`i aşkın memnun müşteri datasıyla alanının en tecrübeli firmalarından birisi olan Uğuray Lojistik günümüzde Depolama konusunda da birçok yenilik sağlamıştır. Odalı depolama sistemlerinin ilk kullanıcılarından birisi olan firmamız 300`den fazla aktif müşteriye hizmet vermektedir.

 

Sigortalı taşıma hizmetiyle sizleri güvenceye alan firmamız oluşacak hasarlara karşı gerekli bütün önlemleri almaktadır. Eşyalarınızın acentemiz ile yapılan anlaşma kapsamında sigortası sağlanmaktadır. Uğuray Lojistik olarak bu noktada bütün prosedürlere uymaktayız. Oluşacak herhangi bir sorun riskini sıfıra indirgesek de sigorta yapmayı ihmal etmiyoruz. Böylelikle bütün riskleri ortadan kaldırmaktayız. Siz değerli müşterilerimize güvenli bir hizmet sağlamaktayız.

 

Montaj ve demontaj noktasında uzman ekip arkadaşlarımız aracılığıyla bütün mobilyalarınızın nakliyesi güvenli bir biçimde sağlanmaktadır. Bütün mobilya gruplarında tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımız dikkatli bir yaklaşım ile süreci yönetmektedir. Oluşacak hasarların riski böylelikle sıfıra indirgenmektedir. Antika mobilyalarınızın taşınmasında da ayrıca hassasiyet sergilenmektedir. Eşyadan ziyade değer taşıma bilinci ile hareket etmekte olan firmamız siz değerli müşterilerimizin anılarını ve hayallerini taşımaktadır.

 

Paketleme ve ambalajlama konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile bütün eşyalarınızın muhafazası sağlanmaktadır. Kırılacak eşyalarınızın paketlenmesi hassasiyetle yapılır ve kolilerde belirtilir. Mobilya gruplarınızın ise demonte edildikten sonra aynı özenle paketlenir. Beyaz eşya gruplarında da gerekli paketleme yapılıp nakli gerçekleşmektedir. Böylelikle nakliye ve taşınmayla ilgili kötü tecrübelerinizi geride bırakacaksınız. Uğuray Lojistik ile birlikte sorunsuz bir taşıma deneyimi elde edeceksiniz.

 

 

 

 

Profesyonel Lojistik Hizmetleri

Lojistiğin her alanında sektörde rakipsiz hizmet, üstün müşteri memnuniyeti!
Hizmetlerimiz
Lojistiğin her alanında 1978 yılından bu yana hizmet veriyoruz!
Kara Yolu Taşımacılığı
Tüm nakliyat süreçlerinizi kara yolu taşımacılığı hizmetimizle gerçekleştiriyoruz.
Hava Yolu Taşımacılığı
Belli bir kiloya kadar olan gönderilenizi hava yolu taşımacılığı ile en kısa sürede teslim ediyoruz.
Deniz Yolu Taşımacılığı
İthalat ve ihracat işlemlerinizde deniz aşırı ülkeler için deniz yolu taşımacılığı ile hizmet veriyoruz.
Paketleme & Depolama
Tüm lojistik süreçlerinizde paketleme hizmeti veriyoruz. Depolama alanlarımız da ise istediğiniz süre boyunca eşyalarınızı depoluyoruz.
© 2019 Uğuray Lojistik. Bu site Uğur Bilgi İşlem tarafından yapılmıştır.